Toshiba PLT-604AT głowica liniowa (10L4)

Toshiba PLT-604AT głowica ultrasonograficzna
Toshiba PLT-604AT głowica ultrasonograficzna

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis sondy ultrasonograficznej PLT-604AT. Typ sondy ultrasonograficznej - liniowa. Producentem głowicy jest firma Toshiba, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia na sondę USG Toshiba PLT-604AT prosimy o kontakt.

Sonda jest również dostępna pod następującymi nazwami:
10L4

Liniowe głowice ultrasonograficzne

Liniowe sondy USG są niezbędnym narzędziem w technologii obrazowania medycznego. Znajdują szerokie zastosowanie w diagnostyce ultradźwiękowej. Sondy te dostarczają obrazy tkanek i struktur o wysokiej rozdzielczości. Wykorzystując fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, głowice liniowe dostarczają precyzyjnych informacji o tkankach wewnętrznych. Sondy liniowe charakteryzują się liniowym lub prostoliniowym kształtem, co pozwala na uzyskanie dużej rozdzielczości przestrzennej. Dzięki temu szczególnie dobrze nadają się do uzyskiwania szczegółowych obrazów struktur powierzchniowych, takich jak ścięgna, mięśnie i naczynia. Sonda liniowa zapewnia wąskie pole widzenia i umożliwia precyzyjną wizualizację struktur tkankowych z wyraźnymi obrazami. Są powszechnie stosowane w obrazowaniu układu mięśniowo-szkieletowego w celu diagnozowania urazów, stanów zapalnych lub nowotworów stawów, mięśni i ścięgien. Ponadto wykorzystuje się je również w obrazowaniu naczyń w celu wizualizacji naczyń krwionośnych i wykrywania zaburzeń krążenia. Sondy liniowe są zatem niezbędnymi narzędziami w obrazowaniu medycznym. Przy ich doborze należy zwrócić uwagę na kompatybilność z aparatem USG. Regularne przeglądy mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia optymalnej wydajności i jakości ich obrazu.

Która sonda ultrasonograficzna Państwu odpowiada?

Po uzyskaniu wszelkich niezbędnych informacji dobierzemy odpowiednią sondę USG dla Państwa ultrasonografu. W ciągłej sprzedaży posiadamy wszystkie rodzaje głowic, sond USG. Asortyment obejmuje nowe, używane i odnowione głowice USG - ultrasonograficzne - ultradźwiękowe.

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej obsługi. Chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania. Zapewnimy Państwu szybką dostawę i kompleksową obsługę. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem aplikacyjnym, który pomoże Państwu w obsłudze zakupionego w naszej firmie urządzenia, tak aby optymalnie i szybko wykorzystać jego możliwości.

Czy chcieliby Państwo naprawić swoją głowicę USG?

Mimo że dokładamy wszelkich starań, aby wymienione informacje były aktualne i poprawne, podane tu dane nie stanowią gwarancji.
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy