Sonoscape VE9-5 głowica objętościowa

Sonoscape VE9-5 głowica ultrasonograficzna
Sonoscape VE9-5 głowica ultrasonograficzna

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis sondy ultrasonograficznej VE9-5. Typ sondy ultrasonograficznej - objętościowa. Producentem głowicy jest firma Sonoscape, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

Głowica ultrasonograficzna Sonoscape VE9-5 współpracuje z następującymi ultrasonografami:
SonoScape P15,SonoScape P20,SonoScape P25,SonoScape P40,SonoScape P50,SonoScape P60,SonoScape S40,SonoScape S50,SonoScape S60

Głowica jest używana do następujących zastosowań:
ginekologia

Sonda USG VE9-5 wykorzystuje częstotliwość 3,0 – 13,0 MHz

W celu złożenia zamówienia na sondę USG Sonoscape VE9-5 prosimy o kontakt.

Która sonda ultrasonograficzna Państwu odpowiada?

Po uzyskaniu wszelkich niezbędnych informacji dobierzemy odpowiednią sondę USG dla Państwa ultrasonografu. W ciągłej sprzedaży posiadamy wszystkie rodzaje głowic, sond USG. Asortyment obejmuje nowe, używane i odnowione głowice USG - ultrasonograficzne - ultradźwiękowe.

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej obsługi. Chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania. Zapewnimy Państwu szybką dostawę i kompleksową obsługę. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem aplikacyjnym, który pomoże Państwu w obsłudze zakupionego w naszej firmie urządzenia, tak aby optymalnie i szybko wykorzystać jego możliwości.

Czy chcieliby Państwo naprawić swoją głowicę USG?

Sonoscape VE9-5 głowica objętościowa - Cechy

Aplikacja
ginekologia
Częstotliwość
3,0 – 13,0 MHz
Kompatybilność
SonoScape P15,SonoScape P20,SonoScape P25,SonoScape P40,SonoScape P50,SonoScape P60,SonoScape S40,SonoScape S50,SonoScape S60
Mimo że dokładamy wszelkich starań, aby wymienione informacje były aktualne i poprawne, podane tu dane nie stanowią gwarancji.
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy