SonoScape S60

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu S60. Producentem USG jest firma SonoScape, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG SonoScape S60 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

SonoScape S60 - Cechy

Opcje
B-Mode
2B-Mode
4B-Mode
M-Mode
Ekran dotykowy
13,3''
Monitor
21,5'' LED
Pamięć
1 TB HDD
Cechy szczególne
Wis+ platform
S-Fetus
Micro F
Dynamic Acoustic Control
Smart 3D/4D
CEUS
S-Live
Fetus Face
Bluetooth Remote Control
μ-Scan
Adaptive Multi-beam Imaging
Dynamic Color
Single Crystal Transducer
Anatomical M-Mode
Tissue Harmonic Imaging
Pure Inversion Harmonic Imaging
Compound Imaging
Panoramic Imaging
Trapezoidal Imaging
VIS-Needle
Auto IMT
Auto EF
C-xlasto
Różne
Wi-Fi
DICOM
Sloty na głowice
5 + Pen
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy