SonoScape E2

Sonoscape E2
Sonoscape E2
Sonoscape E2
Sonoscape E2

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu E2. Producentem USG jest firma SonoScape, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

Sonda jest również dostępna pod następującymi nazwami:
SonidoSmart Pro

W celu złożenia zamówienia aparatu USG SonoScape E2 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

SonoScape E2 - Cechy

Opcje
B-Mode
2B-Mode
4B-Mode
M-Mode
Monitor
15,6'' LCD
Pamięć
500GB
Cechy szczególne
µ-Scan
Stress echo
Contrast imaging
Tissue Harmonic Imaging
Pure Inversion Harmonic Imaging
Tissue Specification Imaging
Spatial Compound Imaging
Trapezoidal Imaging
Różne
USB
DICOM
Exchangeable battery with up to 90min runtime
Sloty na głowice
2
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy