Sonoscape C542 głowica konweksowa

Sonoscape C542 głowica ultrasonograficzna
Sonoscape C542 głowica ultrasonograficzna

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis sondy ultrasonograficznej C542. Typ sondy ultrasonograficznej - konweksowa. Producentem głowicy jest firma Sonoscape, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia na sondę USG Sonoscape C542 prosimy o kontakt.

Konweksowe sondy ultrasonograficzne

Konweksowe sondy USG odgrywają wszechstronną i kluczową rolę w diagnostyce ultrasonograficznej. Ich zastosowanie wiąże się przede wszystkim z badaniami narządów jamy brzusznej, badaniami ginekologiczno-położniczymi oraz badaniami głębokich struktur tkankowych. Nowoczesne głowice konweksowe wykorzystują fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości przetwarzając je w szczegółowy obraz o wewnętrznych strukturach ciała. Konweksowe głowice USG umożliwiają nieinwazyjną i bezbolesną diagnostykę pacjenta. Wyjątkową cechą konweksowych głowic ultraosonograficznych jest ich zakrzywiony lub wypukły kształt. Pozwala on zdiagnozować okolice ciała pacjenta tworząc szeroki kąt widzenia, zapewniając równocześnie obrazy o wysokiej rozdzielczości. Z tego powodu sondy te są idealne do badania większych narządów, takich jak wątroba lub macica. Ponadto mogą być wykorzystywane do procedur interwencyjnych, takich jak ukierunkowana biopsja zmian tkankowych. Dokonując wyboru konweksowej głowice ultrasonograficznej, należy zwrócić uwagę na jej kompatybilność ze sprzętem ultrasonograficznym. Z zaleceń producentów wynika, iż sondy ultrasonograficzne powinny być regularnie sprawdzane i serwisowane tak, aby zapewnić ich niezawodne i długie działanie.

Która sonda ultrasonograficzna Państwu odpowiada?

Po uzyskaniu wszelkich niezbędnych informacji dobierzemy odpowiednią sondę USG dla Państwa ultrasonografu. W ciągłej sprzedaży posiadamy wszystkie rodzaje głowic, sond USG. Asortyment obejmuje nowe, używane i odnowione głowice USG - ultrasonograficzne - ultradźwiękowe.

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej obsługi. Chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania. Zapewnimy Państwu szybką dostawę i kompleksową obsługę. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem aplikacyjnym, który pomoże Państwu w obsłudze zakupionego w naszej firmie urządzenia, tak aby optymalnie i szybko wykorzystać jego możliwości.

Czy chcieliby Państwo naprawić swoją głowicę USG?

Mimo że dokładamy wszelkich starań, aby wymienione informacje były aktualne i poprawne, podane tu dane nie stanowią gwarancji.
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy