Samsung/Medison/Sonoace x4

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu x4. Producentem USG jest firma Samsung/Medison/Sonoace, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Samsung/Medison/Sonoace x4 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Samsung/Medison/Sonoace x4 - Cechy

Opcje
Duplex mode for simultaneous 2D and pulsed wave Doppler representation
multi-frequency mode (2D & PW Doppler)
Cechy szczególne
Full-Spectrum™ imaging
freehand 3D with 3D multiplanar view
Quick-Scan™ (auto-optimization of all image parameters with one keystroke)
post-gain control (contrast adjustment for frozen images)
read/write zoom (lossless zoom - even for frozen images)
Różne
HPRF-Doppler(Option)
CD-RW-Laufwerk
4x USB 2.0
Sloty na głowice
2-3
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.