Samsung/Medison/Sonoace Accuvix XG

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu Accuvix XG. Producentem USG jest firma Samsung/Medison/Sonoace, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Samsung/Medison/Sonoace Accuvix XG prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Samsung/Medison/Sonoace Accuvix XG - Cechy

Ekran dotykowy
9''-Wide-LED
Monitor
19''
Cechy szczególne
Dynamic MR™ / Dynamic MR Plus™
SRF™ (Speckle Reduction Filter)
Erweiterter Dynamic Range Bereich
FSI™ (Full Spectrum Imaging)
ElastoScan™: (Elastogrphie)
HDVI™ (High Definition Volume Imaging)
Volume NT™ (automatic NT-Scan)
3DXI™ - Multi-Slice View™
Oblique View™
Volume CT™
3DMXI™ - Multi Volume Slice™
MirrorView™
Multi-OVIX™
3D OH™ - 3D MXI™
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy