Siemens Sonoline Adara

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu Sonoline Adara. Producentem USG jest firma Siemens, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Siemens Sonoline Adara prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Siemens Sonoline Adara - Cechy

Opcje
B-Mode
B+B-Mode
2 B-Mode
4 B-Mode
M-Mode
B/M-Mode
Monitor
12'' CRT
Waga
70kg
Aplikacja
Abdomen
internal medicine
obstetrics
gynaecology
ENT
orthopaedics
urology
Cechy szczególne
CINE memory for 63 images
A-mode dynamic range 66 dB
Różne
Pre- & Postprocessing programs
Extended dynamic focusing
R/L reversal and 90/ 180/ 270 degrees image rotation
Adjustable image field size, depending on transducer from 3 to 24 cm
Extensive measurement and evaluation system with examination protocols
Two print functions (video printer with paper printer)
Sloty na głowice
2
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy