Siemens Acuson NX3

Siemens Acuson NX3
Siemens Acuson NX3
Siemens Acuson NX3
Siemens Acuson NX3

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu Acuson NX3 Serie. Producentem USG jest firma Siemens, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Siemens Acuson NX3 Serie prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Siemens Acuson NX3 - Cechy

Ekran dotykowy
10,4''
Monitor
21,5'' LED
Waga
about 76kg
Cechy szczególne
HD-Zoom
syngo®-Auto-OB-Messungen
Tissue Harmonic Imaging
Advanced SieClear Spatial Compounding
Dynamische Gewebekontrastverstärkung
Tissue Grayscale Optimization-Technologie
3-Scape™
Clarify™ Gefäßerweiterung
SieScape
Różne
HDMI
USB
S-Video
CD/DVD
LAN
DICOM
Sloty na głowice
3
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy