Siemens Acuson NX2

  • Siemens Acuson NX2
    Siemens Acuson NX2
  • Siemens Acuson NX2
    Siemens Acuson NX2
  • Siemens Acuson NX2
    Siemens Acuson NX2

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu Acuson NX2. Producentem USG jest firma Siemens, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Siemens Acuson NX2 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Siemens Acuson NX2 - Cechy

Opcje
M-Color-Flow-Mode
2D M-Mode
Anatomical M-Mode
Trapezoidal M-Mode
Monitor
21,5'' HD
Pamięć
500GB SSD
Waga
about 62kg
Cechy szczególne
Advanced-fourSight™-4D-Technologie
DTI™ Doppler
eSieTouch™ Elastographie
syngo®-Arterial-Health-Package
TDI
THI
Różne
USB
CD/DVD
DVI
VGA
S-Video
Sloty na głowice
3
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.