Siemens Acuson Antares

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu Acuson Antares. Producentem USG jest firma Siemens, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Siemens Acuson Antares prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Siemens Acuson Antares - Cechy

Opcje
M-Mode
B + M-Mode
B + Color Doppler
B + PW Doppler
B + CW Doppler
B + Color Doppler + PW Doppler
B + Color Doppler + CW Doppler
B Vol + Color Doppler Vol
Monitor
19'' LCD (1280x1024)
Pamięć
80 GB HDD
Gwarancja
6 Months
Cechy szczególne
Movable articulated arm
Height-adjustable control panel
Fetal echo
Breast exams
Spectral Doppler
Native Tissue Harmonic Imaging (THI)
Różne
Read and write CD-R/DVD-R
2D imaging
Color Doppler Velocity (CDV) - color Doppler
Color Doppler Energy (CDE) - color Doppler power mode
PW Doppler mode
Sloty na głowice
3
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy