Samsung WS80A Elite

 • Samsung WS80A Elite
  Samsung WS80A Elite
 • Samsung WS80A Elite
  Samsung WS80A Elite
 • Samsung WS80A Elite
  Samsung WS80A Elite
 • Samsung WS80A Elite
  Samsung WS80A Elite

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu WS80A Elite. Producentem USG jest firma Samsung, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Samsung WS80A Elite prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Samsung WS80A Elite - Cechy

Ekran dotykowy
10,1''
Monitor
21,5'' LED
Cechy szczególne
ClearVision™
S-Harmonic™
Hybrid Beamforming Engine™
ElastoScan™
E-Cervix™
HD ADVR™
Hello Mom™
Crystal Clear Cycle™
5D Follicle™
5D Limb Vol.™
5D CNS+™
5D NT™
5D Heart Color™
Biometry Assist™
S-Vue™
Crystal Vue Flow™
S-Detect™
IOTA-ADNEX™
Sloty na głowice
4
Głowice
CA2-9A
CA3-10A
CA1-7A
CV1-8A
PA1-5A
CF4-9
C2-6
LV3-14A
V4-8
V5-9
EV3-10B
LA2-9A
LA4-18B
LA3-16A
LM4-15B
L3-12A
EA2-11B
VR5-9
PM1-6A
PE2-4
PA3-8B
PA4-12B
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.