Samsung RS85 Prestige

Samsung RS85
Samsung RS85
Samsung RS85
Samsung RS85
Samsung RS85
Samsung RS85

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu RS85. Producentem USG jest firma Samsung, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Samsung RS85 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Samsung RS85 Prestige - Cechy

Ekran dotykowy
13,3''
Monitor
23,8'' LED
Cechy szczególne
MV-Flow™
S-Shearwave Imaging™
S-Vue™
S-Vision™
S-Harmonic™
S-Tracking
HQ Vision™
ClearVision
CEUS+
Arterial Analysis™
S-3D Arterial Analysis™
S-Detect™
Quick Preset
NeedleMate+™
Kompatybilność
CA1-7S
CA1-7A
CA3-10A
CA2-8A
CF4-9
LA2-14A
LM4-15B
LA4-18B
L3-12A
LA3-16A
LA2-9A
LA3-16AI
CV1-8A
LV3-14A
EV3-10B
V5-9
EA2-11AR
EA2-11AV
EA2-11B
PA1-5A
PM1-6A
PA3-8B
PA4-12B
CW6.0
DP2B
DP8B
MMPT3-7
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy