Samsung/Medison SonoVet R3

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu SonoVet R3. Producentem USG jest firma Samsung/Medison, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Samsung/Medison SonoVet R3 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Samsung/Medison SonoVet R3 - Cechy

Opcje
B-Mode
M-Mode
Monitor
15'' LCD
Waga
about 8,5kg
Cechy szczególne
PW-Doppler
Color Doppler
Power Doppler
Full Spectrum Imaging™
Quick ScanTM™
Harmonic imaging
Cardiac package
Optimized workflow through:
Shortcuts and functional key groupings
Standby mode for quick system start
Thumbnail menu
DICOM 3.0 compatible image storage
QuickScan™
Cine-Mode memory
Różne
3x USB
Optimized system architecture:
Compact design for highest mobility
Foldable carrying handle
Device cart with 4 steerable castors (as accessory)
User-friendly design:
User-defined measurement packages and pictograms
Data management
Backlit keyboard
Sloty na głowice
2
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy