Samsung/Medison/Sonoace X8

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu X8. Producentem USG jest firma Samsung/Medison/Sonoace, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Samsung/Medison/Sonoace X8 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Samsung/Medison/Sonoace X8 - Cechy

Monitor
17'' LCD
Cechy szczególne
SRF™ (speckle reduction filter)
FSI™ (FullSpectrum™ imaging)
DMR+™ (DynamicMR™ Plus)
Highly sensitive Doppler performance
Dual live mode
Versatile connection and backup options:
Optimized 2D and Doppler parameters
Post-Measurement
Post-Processing
Pointer function
Quad imaging
QuickScan™
Różne
Adjustable monitor arm
Swivelling control panel
Handy front and rear handles
Covered interfaces and connections
Four swivel castors
Integrated DVD-RW drive
DICOM SR
6 USB 2.0 ports
External hard drive
Fast backup and restore system
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy