Samsung/Medison/Sonoace R7

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu R7. Producentem USG jest firma Samsung/Medison/Sonoace, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Samsung/Medison/Sonoace R7 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Samsung/Medison/Sonoace R7 - Cechy

Monitor
17''(43cm)-LCD
Cechy szczególne
FSI™ (FullSpectrum™-Imaging)
Dynamic MR / Dynamic MR +
SRF™ (Speckle-Reduction-Filter)
Quick Scan
Auto IMT
Post-Processing
Post-Measurement
Benutzerdefinierter Workflow
Sonoview Pro – nachträgliche Auswertung am PC
DICOM-3.0
Backup- und Export-Funktion
USB-Ports für Flash-Memory
USB-EKG-Modul
Różne
Ultra compact design
Height-adjustable control panel
Backlit keyboard
Ergonomic user interface
Handy front and rear handles
Four steerable wheels
Integrated DVD-RW drive
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy