Samsung HS70A Prime

Samsung HS70A
Samsung HS70A
Samsung HS70A
Samsung HS70A
Samsung HS70A
Samsung HS70A
Samsung HS70A
Samsung HS70A
Samsung HS70A
Samsung HS70A

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu HS70A Prime. Producentem USG jest firma Samsung, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Samsung HS70A Prime prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Samsung HS70A Prime - Cechy

Ekran dotykowy
10,1''
Monitor
23'' LCD/LED
Pamięć
512GB SSD
Waga
about 105kg
Cechy szczególne
ClearVision™
S-Vue™
S-Vision™
S-Harmonic™
S-Detect™
5D Follicle™
2D NT
E-Breast™
E-Thyroid™
Strain+
Arterial Analysis™
EZ-Exam+™
Advanced QuickScan™
Różne
CD/DVD
USB
HDMI
Video out
LAN
Sloty na głowice
4
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy