Samsung HS70A Prime

 • Samsung HS70A
  Samsung HS70A
 • Samsung HS70A
  Samsung HS70A
 • Samsung HS70A
  Samsung HS70A
 • Samsung HS70A
  Samsung HS70A
 • Samsung HS70A
  Samsung HS70A

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu HS70A Prime. Producentem USG jest firma Samsung, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Samsung HS70A Prime prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Samsung HS70A Prime - Cechy

Ekran dotykowy
10,1''
Monitor
23'' LCD/LED
Pamięć
512GB SSD
Waga
about 105kg
Cechy szczególne
ClearVision™
S-Vue™
S-Vision™
S-Harmonic™
S-Detect™
5D Follicle™
2D NT
E-Breast™
E-Thyroid™
Strain+
Arterial Analysis™
EZ-Exam+™
Advanced QuickScan™
Różne
CD/DVD
USB
HDMI
Video out
LAN
Sloty na głowice
4
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.