Samsung Hera W9

 • Samsung HERA W9
  Samsung HERA W9
 • Samsung HERA W9
  Samsung HERA W9
 • Samsung HERA W9
  Samsung HERA W9
 • Samsung Hera W9
  Samsung Hera W9
 • Samsung Hera W9
  Samsung Hera W9

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu Hera W9. Producentem USG jest firma Samsung, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Samsung Hera W9 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Samsung Hera W9 - Cechy

Cechy szczególne
Crystal Architecture™
CrystalBeam™
CrystalLive™
CrystalVue™
RealisticVue™
LumiFlow™
ShadowHDR™
MV-Flow™
HDVI™2.0
Crystal Clear Cycle™
BiometryAssist™
5D CNS+™
5D Limb Vol.™
FreeForm™
Głowice
CV1-8A
EV3-10B
EV2-10A
LA2-14A
L3-12A
LA2-9A
CA1-7A
CA3-10A
CA2-9A
CF4-9
EA2-11AR
EA2-11AV
PA1-5A
PA4-12B
PM1-6A
PA3-8B
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.