Samsung HERA W10

Samsung HERA W10
Samsung HERA W10
Samsung HERA W10
Samsung HERA W10
Samsung HERA W10
Samsung HERA W10
Samsung HERA W10
Samsung HERA W10
Samsung HERA W10
Samsung HERA W10

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu HERA W10. Producentem USG jest firma Samsung, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Samsung HERA W10 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Samsung HERA W10 - Cechy

Ekran dotykowy
13,3''
Monitor
21'' LED
Cechy szczególne
Crystal Architecture™
CrystalBeam™
CrystalLive™
Crystal Clear Cycle™
ShadowHDR™
HQ-Vision™
ClearVision
MV-Flow™
LumiFlow™
FreeForm™
Sloty na głowice
4
Kompatybilność
CV1-8A
EV3-10B
EV2-10A
LA2-14A
L3-12A
LA2-9A
CA1-7A
CA3-10A
CA2-9A
CF4-9
EA2-11AR
EA2-11AV
PA1-5A
PA4-12B
PM1-6A
PA3-8B
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy