Hitachi/Aloka Noblus

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu Noblus. Producentem USG jest firma Hitachi/Aloka, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Hitachi/Aloka Noblus prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Hitachi/Aloka Noblus - Cechy

Monitor
15'' LCD
Różne
DICOM capable
optional cart
dynamic Tissue-Harmonic-Imaging-Mode (HdTHI)
HI Rez+-Fabric filter
HI COM
Optinal:
Hitachi Real-time Tissue Elastographie (HI-RTE)
Dynamic Contrast Harmonic Imaging* (dCHI)
Real-Time-3D mit STIC
Sloty na głowice
1
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy