Mindray P7-3TE głowica TEE

Mindray P7-3TE głowica ultrasonograficzna
Mindray P7-3TE głowica ultrasonograficzna

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis sondy ultrasonograficznej P7-3TE. Typ sondy ultrasonograficznej - TEE. Producentem głowicy jest firma Mindray, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia na sondę USG Mindray P7-3TE prosimy o kontakt.

Sondy TEE

Sondy TEE są ważnym narzędziem wykorzystywanym w technice obrazowania ultrasonogarficznego. Skrót TEE oznacza echokardiografię przezprzełykową. Te wyspecjalizowane sondy umożliwiają dokładną ocenę budowy i funkcji serca. Głowice TEE wprowadzane są przez przełyk, co powoduje umieszczenie ich bliżej serca niż tradycyjne sondy USG. Pozwala to na uzyskanie szczegółowych obrazów serca, w tym zastawek serca, struktur serca i przepływu krwi w sercu. Sondy TEE przekazują w czasie rzeczywistym obrazy o wysokiej rozdzielczości, które dostarczają lekarzom prowadzącym leczenie cennych informacji przydatnych w diagnozowaniu chorób serca. Sondy TEE są wszechstronne. Często wykorzystuje się je podczas zabiegów kardiochirurgicznych w celu monitorowania przebiegu zabiegu i zapewnienia prawidłowego umiejscowienia protez lub stentów serca. Ponadto głowice TEE znajdują zastosowanie w kardiologii ogólnej przy diagnozowaniu schorzeń takich jak choroby mięśnia sercowego, wrodzone wady serca czy zakrzepy krwi w sercu. Przy wyborze sond TEE należy zwrócić uwagę na ich kompatybilność z aparatem ultrasonograficznym. Aby zapewnić bezpieczne użytkowanie sond TEE należy je regularnie serwisować i poddawać sterylizacji. Podsumowując, sondy TEE są niezbędnymi narzędziami do obrazowania serca. Ich precyzyjne umiejscowienie pozwala na szczegółowe obrazowanie budowy i funkcji serca. Dzięki obrazom o wysokiej rozdzielczości uzyskiwanym w czasie rzeczywistym sondy TEE pomagają usprawnić diagnostykę chorób serca oraz pomagają lekarzom w planowaniu leczenia i monitorowaniu pacjentów podczas zabiegów chirurgicznych.

Która sonda ultrasonograficzna Państwu odpowiada?

Po uzyskaniu wszelkich niezbędnych informacji dobierzemy odpowiednią sondę USG dla Państwa ultrasonografu. W ciągłej sprzedaży posiadamy wszystkie rodzaje głowic, sond USG. Asortyment obejmuje nowe, używane i odnowione głowice USG - ultrasonograficzne - ultradźwiękowe.

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej obsługi. Chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania. Zapewnimy Państwu szybką dostawę i kompleksową obsługę. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem aplikacyjnym, który pomoże Państwu w obsłudze zakupionego w naszej firmie urządzenia, tak aby optymalnie i szybko wykorzystać jego możliwości.

Czy chcieliby Państwo naprawić swoją głowicę USG?

Mimo że dokładamy wszelkich starań, aby wymienione informacje były aktualne i poprawne, podane tu dane nie stanowią gwarancji.
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy