GE VOLUSON S10

GE Voluson S10
GE Voluson S10
GE Voluson S10
GE Voluson S10
GE Voluson S10
GE Voluson S10

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu VOLUSON S10. Producentem USG jest firma GE, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG GE VOLUSON S10 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

GE VOLUSON S10 - Cechy

Opcje
M-Mode
Anatomical M-Mode
M-Color-Mode
Monitor
23'' LCD
Pamięć
500GB HDD
Waga
about 90kg
Cechy szczególne
PW-Doppler
Live 3D/4D
Stress Echo Mode
B-Flow
HDlive
Advanced VCI mit OmniView
SonoRenderlive
SonoVCAD heart
SonoBiometry
SonoNT
SonoAVC
Różne
CD/DVD
Sloty na głowice
4
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy