GE VOLUSON P6

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu VOLUSON P6. Producentem USG jest firma GE, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG GE VOLUSON P6 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

GE VOLUSON P6 - Cechy

Opcje
B-Mode
M-Mode
Monitor
17'' LCD
Pamięć
250 GB HDD
Waga
about 80kg
Aplikacja
Gynaecology
Cechy szczególne
Color Flow Doppler
Power Doppler
PW Doppler mit High PRF
Anatomical M-Mode
Anatomical M-Color-Mode
B-Flow
Automatic Optimization
SonoBiometry
Raw echo processing
HD Zoom
Coded Harmonic Imaging (mit Pulse Inversion Technologie)
Speckle Reduction Imaging
CrossXBeamCRI
Virtual Convex
Różne
CD/DVD
LAN
USB
DICOM capable
Sloty na głowice
3
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy