Esaote CA631 głowica konweksowa

Esaote CA631 głowica ultrasonograficzna
Esaote CA631 głowica ultrasonograficzna

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis sondy ultrasonograficznej CA631. Typ sondy ultrasonograficznej - konweksowa. Producentem głowicy jest firma Esaote, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

Głowica ultrasonograficzna Esaote CA631 współpracuje z następującymi ultrasonografami:
Esaote MyLab 15,Esaote MyLab 20,Esaote MyLab 25,Esaote MyLab 30,Esaote MyLab 40,Esaote MyLab 50,Esaote MyLab 90

Głowica jest używana do następujących zastosowań:
brzuch, położnictwo, ginekologia

Sonda USG CA631 wykorzystuje częstotliwość 1,0 – 8,0 MHz

W celu złożenia zamówienia na sondę USG Esaote CA631 prosimy o kontakt.

Konweksowe sondy ultrasonograficzne

Konweksowe sondy USG odgrywają wszechstronną i kluczową rolę w diagnostyce ultrasonograficznej. Ich zastosowanie wiąże się przede wszystkim z badaniami narządów jamy brzusznej, badaniami ginekologiczno-położniczymi oraz badaniami głębokich struktur tkankowych. Nowoczesne głowice konweksowe wykorzystują fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości przetwarzając je w szczegółowy obraz o wewnętrznych strukturach ciała. Konweksowe głowice USG umożliwiają nieinwazyjną i bezbolesną diagnostykę pacjenta. Wyjątkową cechą konweksowych głowic ultraosonograficznych jest ich zakrzywiony lub wypukły kształt. Pozwala on zdiagnozować okolice ciała pacjenta tworząc szeroki kąt widzenia, zapewniając równocześnie obrazy o wysokiej rozdzielczości. Z tego powodu sondy te są idealne do badania większych narządów, takich jak wątroba lub macica. Ponadto mogą być wykorzystywane do procedur interwencyjnych, takich jak ukierunkowana biopsja zmian tkankowych. Dokonując wyboru konweksowej głowice ultrasonograficznej, należy zwrócić uwagę na jej kompatybilność ze sprzętem ultrasonograficznym. Z zaleceń producentów wynika, iż sondy ultrasonograficzne powinny być regularnie sprawdzane i serwisowane tak, aby zapewnić ich niezawodne i długie działanie.

Która sonda ultrasonograficzna Państwu odpowiada?

Po uzyskaniu wszelkich niezbędnych informacji dobierzemy odpowiednią sondę USG dla Państwa ultrasonografu. W ciągłej sprzedaży posiadamy wszystkie rodzaje głowic, sond USG. Asortyment obejmuje nowe, używane i odnowione głowice USG - ultrasonograficzne - ultradźwiękowe.

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej obsługi. Chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania. Zapewnimy Państwu szybką dostawę i kompleksową obsługę. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem aplikacyjnym, który pomoże Państwu w obsłudze zakupionego w naszej firmie urządzenia, tak aby optymalnie i szybko wykorzystać jego możliwości.

Czy chcieliby Państwo naprawić swoją głowicę USG?

Esaote CA631 głowica konweksowa - Cechy

Aplikacja
brzuch, położnictwo, ginekologia
Częstotliwość
1,0 – 8,0 MHz
Kompatybilność
Esaote MyLab 15,Esaote MyLab 20,Esaote MyLab 25,Esaote MyLab 30,Esaote MyLab 40,Esaote MyLab 50,Esaote MyLab 90
Mimo że dokładamy wszelkich starań, aby wymienione informacje były aktualne i poprawne, podane tu dane nie stanowią gwarancji.
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy