EDAN U50

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu U50. Producentem USG jest firma EDAN, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG EDAN U50 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

EDAN U50 - Cechy

Opcje
B-Mode
Dual B-Mode
Quad B-Mode
B/M-Mode
M-Mode
Monitor
12,1'' LED
Waga
7,6 kg
Wymiary (w cm)
22(L) x 33(B) x 32(H)
Cechy szczególne
Multi-Beam-Forming (mBeam)
Beam-Forming Optimization (BFO)
Phased Inversion Harmonic Compound Imaging (eHCI)
Speckle Resistance (eClear)
Różne
Color Doppler Flowing Imaging
Pulse Wave Doppler
Power Doppler Imaging
Sloty na głowice
2
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.