Hitachi/Aloka Arietta V70

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu Arietta V70. Producentem USG jest firma Hitachi/Aloka, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Hitachi/Aloka Arietta V70 prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Hitachi/Aloka Arietta V70 - Cechy

Opcje
B-Mode
Color Flow-Mode
Spectral Doppler mode
Monitor
IPS-Pro
Cechy szczególne
Multi-layer crystal technology
Compound Pulsed Wave Generator (CPWG)
PIXELFOCUS
Real-time Tissue Elastography (HI-RTE)
Real-time Virtual Sonography (HI-RVS)
Autotracing function Eyeball EF
2D tissue tracking
eFLOW
Dual-Gate Doppler function
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.