Toshiba Aplio 400 Platinium

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu Aplio 400 Platinium. Producentem USG jest firma Toshiba, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Toshiba Aplio 400 Platinium prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Toshiba Aplio 400 Platinium - Cechy

Ekran dotykowy
Touch Command Screen
Monitor
19'' TFT
Cechy szczególne
Dicom Media DVD-R
3 USB port peripheral device rack for b/w and colour printers
integrated image management
signal processing modules: Quad Signal Processing (QSP)
Filter Harmonics (FH)
Tissue Harmonic Imaging (THI)
Pulse Subtraction (PS)
Precision Imaging / Tissue Enhancement ApllPure Plus c Realtime Compound Imaging
Trapezoid Imaging
QuickScan (B-scan and Doppler)
QuIckStart c fast transducer and preset change
Doppler modules: Pulse Wave Doppler (PW)
High PRF (HPRF)
Color Doppler Imaging (CDI)
Advanced Dynamic Flow (ADF)
Broadband Color Doppler
Tissue Doppler Imaging (TDI)
Color Angio (CA)
Sloty na głowice
3 illuminated
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy