Alpinion E-CUBE 9 Diamond

Na tej stronie znajdziecie Państwo opis ultrasonografu E-CUBE 9 Diamond. Producentem USG jest firma Alpinion, znany i ceniony producent urządzeń medycznych o najwyższej jakości.

W celu złożenia zamówienia aparatu USG Alpinion E-CUBE 9 Diamond prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo jaki ultrasonograf wybrać?

Przy zakupie ultrasonografu, ważne jest aby odpowiedzieli Państwo na kilka istotnych pytań. Ultrasonograf spełniający Państwa oczekiwania musi zostać właściwie opisany i skonfigurowany w procesie tworzenia jego charakterystyki. Istotne kwestie to: do jakich badań ma myć wykorzystywany ultrasonograf, jakie głowice będą potrzebne do tych badań jakie oprogramowanie i jakie opcje. Ważnym kryterium jest koszt zakupu usg, który zawsze staramy się równoważyć tak aby otrzymali Państwo jak najlepszą propozycję cenową.

Chętnie doradzimy Państwu w procesie podejmowania decyzji. Ultrasonografy różnią się między sobą pod wieloma względami, począwszy od ultrasonografów przenośnych, stacjonarnych, czarno-białych, do systemów high-end oraz wszystkich możliwych wersji z wieloma opcjami oprogramowania, w różnych przedziałach cenowych. Sprawę dodatkowo komplikuje duża liczba producentów. Dlatego tak ważne są wszystkie Państwa sugestie odnośnie oczekiwań jakie aparat USG powinien spełniać.

Nasze wieloletnie doświadczenie w świecie ultrasonografii zapewni Państwu przejrzystość w procesie podejmowania decyzji. Znajdziemy dla Państwa optymalny ultrasonograf z oprogramowaniem i akcesoriami. Proces doboru ultrasonografu uważamy za zakończony dopiero wtedy, gdy znajdziecie Państwo optymalne urządzenie ultradźwiękowe, spełniające Państwa kryteria w 100 %. Prosimy o kontakt w celu doboru dla Państwa najkorzystniejszej oferty.

Alpinion E-CUBE 9 Diamond - Cechy

Monitor
19'' wide LED
Cechy szczególne
Full SRI (Full Speckle Reduction Imaging)
FTHI (Filtered Tissue Harmonic Imaging)
Spatial Compounding Imaging
3D/4D Module (Volume Master Compact)
Różne
Gel warmer
Swivel monitor arm
Sloty na głowice
3
Kompatybilność
PB-E3-10H 3-10MHz OB/Gyn
PB-SVC1-6 1-6MHz
PB-L3-12HWD 3-12MHz
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Cena na zapytanie.

W razie pytań

zapraszamy