logo

Szanowni Państwo

 

BMS Medical System jest firmą z długoletnim doświadczeniem na medycznym rynku europejskim. W trosce o dobro pacjenta zaopatruje kliniki , gabinety i szpitale w najwyższej jakości medyczny sprzęt diagnostyczny . Wśród szerokiej palety aparatury medycznej największe doświadczenie zdobyliśmy na polu diagnostyki ultrasonograficznej co stanowi solidny filar dla zaufania naszych partnerów.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór aparatów ultrasonograficznych nowych i używanych, jak również pełne wsparcie w zakresie merytorycznym, finansowym i serwisowym .


Proponowane przez firmę BMS Medical Systems produkty sa objęte pełną gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym. Jakość świadczonych usług jest dla nas wartością priorytetową co sprawia , że stajecie się Państwo długoletnimi współtwórcami naszego sukcesu.


Strona internetowa firmy BMS nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Mimo dołożenia wszelkich starań w rozbudowę i aktualizację strony internetowej nie gwarantujemy, że publikowane opisy produktów, dane techniczne, informacje na temat wyposażenia standardowego i dodatkowego, nie zawierają uchybień lub błędów.

 Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 BMS Medical Systems